Zmiany skórne – skąd się biorą?

0 1 295

 

Zmarszczki, trądzik czy rozstępy są przyczyną dużego obniżenia własnej wartości. Przyczyn ich powstawania może być bardzo wiele: zmiany hormonalne, podłoże genetyczne, upływający czas, zła dieta, dużo stresu, nieodpowiednia higiena. Często bagatelizuje się ich pierwsze oznaki, przez co leczenie jest długotrwałe, a niekiedy bardzo bolesne. Na większość tych zmian nie mamy wpływu, jednak to my decydujemy, jakie wybierzemy leczenie. Stosowanie kremów lub zmiana trybu życia nie zawsze jest całkowitym rozwiązaniem problemów. Dermatolodzy często zalecają stosowanie antybiotyków (np. w leczeniu trądziku), co niekiedy wywołuje skutki uboczne. Dlatego warto zwrócić się o pomoc do klinik medycyny estetycznej. Problemy dermatologiczne oraz estetyczne często wpływają na nasze zdrowie psychiczne, dlatego aby ich uniknąć, należy szybko się ich pozbyć.

Nowa technologia w leczeniu zmian skórnych

Technologia Harmony XL Pro to niezawodny sposób w leczeniu zmian skórnych. Wszystkie osoby, które zmagają się z przebarwieniami, zmarszczkami, bliznami, rozstępami, zmianami naczyniowymi, nadmiernym owłosieniem, trądzikiem, łuszczycą, bielactwem czy niechcianym tatuażem, mogą śmiało zgłosić się do specjalisty na terapię urządzeniem Harmony XL Pro. Dzięki trzem głowicom, które wykorzystują światło, światło laserowe oraz fale ultradźwiękowe, lekarz może idealnie dobrać rodzaj terapii do problemu Pacjenta. Działanie platformy Harmony XL Pro jest potwierdzone badaniami klinicznymi, więc wszystkie osoby, które zostaną poddane jej działaniom, mogą być spokojne o swoje bezpieczeństwo oraz o pożądane efekty. Podczas zabiegu skóra nie jest uszkadzana, co wskazuje na kolejną zaletę urządzenia – jego bezinwazyjność.

Harmony XL Pro – jak wygląda zabieg?

Każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej wymaga wstępnej konsultacji ze specjalistą. To właśnie podczas niej lekarz określa problem Pacjenta oraz decyduje, która z głowic urządzenia zostanie wykorzystana podczas zabiegu. Następnie dochodzi do leczenia – lekarz przykłada głowicę do leczonego obszaru. Już godzinę po zabiegu Pacjenci mogą wrócić do swoich codziennych obowiązków. Jedyne skutki uboczne, jakie można zauważyć, to lekkie zaczerwienienie, które znika po kilku dniach. Aby osiągnąć jak najbardziej zadowalające efekty, należy powtórzyć zabiegi. Specjaliści z MediArt Clinic zalecają od 10 do 20 zabiegów. Harmony XL Pro to wielofunkcyjne urządzenie, które pozwala pozbyć się zmian skórnych z całego ciała oraz twarzy.

Indywidualne podejście w leczeniu skóry

Urządzenie Harmony XL Pro pozwala lekarzowi na idealne dopasowanie terapii do problemu Pacjenta. Dzięki takiemu indywidualnemu podejściu końcowe efekty są spektakularne. Trauma, która wiąże się z trądzikiem czy ze zmarszczkami, w końcu może zostać pokonana. Każdy, kto stracił nadzieję na piękną i zdrową skórę, znajdzie dla siebie ratunek w klinikach medycyny estetycznej, które posiadają technologię Harmony XL Pro. Nie trzeba się już dłużej ukrywać. Zmiany skórne da się pożegnać raz na zawsze.

Aby dowiedzieć się więcej o szerokim zastosowaniu urządzenia Harmony XL Pro, przeczytaj:

https://mediartclinic.pl/laseroterapia/alma-harmony-xl-pro/

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.