StarWalker – gwiazda wśród laserów. Zalety laseroterapii

0 509

Wśród zabiegów medycyny estetycznej prym wiedzie laseroterapia, która ma rozległe zastosowanie. Lasery wykorzystuje się m. in. do leczenia blizn, usuwania tatuaży i zmian naczyniowych, redukcji zmarszczek, łysienia czy zapalenia skóry. Zabiegi z zakresu laseroterapii wykonuje się różnymi laserami, które wykorzystują inną moc i częstotliwość, dlatego poszczególne modele dedykowane są do konkretnego zastosowania. Wśród laserów idealnie sprawdzających się w przypadku usuwania tatuaży, redukcji przebarwień, zmian naczyniowych, rozstępów i blizn wyróżnia się StarWalker’a. Jak działa to urządzenie i jakie daje efekty? 

Jak działa laser StarWalker?

Działanie laserów opiera się na wykorzystywaniu wiązki światła i kierowaniu jej na konkretny obszar ciała. Lasera StarWalker dysponuje czterema długościami fal oraz czternastoma trybami pracy. Urządzenie może emitować różne długości fal – 1064 nm, 532 nm, 585 nm i 650 nm, dzięki czemu ma szerokie zastosowanie. Działanie lasera bazuje na emitowaniu energii o bardzo dużej mocy z jednoczesnym wykorzystaniem ultra-krótkich impulsów. Skuteczność urządzenia sygnowana jest marką Fotona, mającą 50-letnią historię. Laser posiada rozwiązania technologiczne, które do tej pory były niedostępne, dzięki czemu zabiegi z jego wykorzystaniem są szczególnie skuteczne i bezpieczne, o czym świadczy m.in. fakt, że system nie uszkadza naskórka i tkanek otaczających obszar zabiegowy.

Zastosowanie lasera StarWalekr

Laseroterapię bazującą na urządzeniu StarWalker poleca się szczególnie do usunięcia:

 • tatuaży,
 • makijażu permanentnego,
 • przebarwień,
 • fotouszkodzenia skóry
 • zmarszczek, 
 • rozszerzonych porów,
 • blizn potrądzikowych,
 • blizn i rozstępów,
 • zmian naczyniowych,
 • zbędnego owłosienia twarzy i ciała,
 • intensywnego zarostu męskiego,
 • brodawek,
 • grzybicy paznokci.

Laserowe usuwanie tatuaży 

Jednym z najczęstszych zastosowań lasera StarWalker jest usuwanie niechcianych tatuaży. Dzięki innowacyjnej technologii laseroterapia pozwala na pozbycie się nawet wielobarwnych i głęboko położonych wzorów o złożonym składzie chemicznym. Decydując się na zabiegi laserem StarWalker można uzyskać pewność, że niechciany tatuaż skutecznie zniknie z naszego ciała. Pierwsze efekty laseroterapii można zobaczyć już po pierwszym zabiegu, jednak w wielu przypadkach do całkowitego usunięcia tatuażu potrzebnych jest więcej spotkań. Dokładną ilość oraz termin wizyt wyznacza specjalista przeprowadzający zabieg z wykorzystaniem lasera.

Laseroterapia – sposób na problemy estetyczne

Oprócz usuwania niechcianych tatuaży laser StarWalker wykorzystywany jest do rozwiązywania innych problemów estetycznych. Dzięki laseroterapii można pozbyć się nadmiernego owłosienia – na ciele oraz na twarzy, rozstępów i blizn (również tych powstałych w wyniku trądziku) czy usunąć makijaż permanentny. Laser świetnie sprawdza się w leczeniu łagodnych i umiarkowanych form trądziku pospolitego. Działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, wspomaga redukcję wyprysków oraz reguluje pracę gruczołów łojowych. W wyniku zabiegów można uzyskać efekt anti-aging, poczuć, że skóra została odmłodzona. Laseroterapia z wykorzystaniem urządzenia StarWalker jest bezpieczna, a jej widocznym i naturalnym efektem może być pojawienie się przejściowego rumienia bądź obrzęku, który powinien samoistnie zniknąć w przeciągu 24 godzin. 

Zabiegi z wykorzystaniem lasera StarWalker dostępne są w klinikach MEDBEAUTY. 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.